FB

Hemoroidů vás zbavíme bezbolestně

Úvodem

Hemoroidy nejsou tabu. Přesto se řada pacientů odborné léčbě vyhýbá. Patříte mezi ně i vy? Přesvědčte se, že není důvod ke strachu ani studu!

Content blog 2018 07 12 01

Na věku nezáleží

Bolest, svědění nebo krvácení. To jsou nejčastější důvody k návštěvě proktologické ambulance. Kvůli studu se ale pacienti často zdráhají vyhledat odbornou pomoc. Netuší, že čím dříve se podaří hemoroidy odhalit, tím snazší bude jejich léčba. Zvětšené křečové žíly v oblasti konečníku přitom patří mezi běžná onemocnění. Už dávno netrápí jen novopečené maminky nebo starší pacienty. Hemoroidy jsou částečně dědičné, proto jimi mohou trpět i mladší ročníky.

Hemoroidy nejsou otázkou věku

Jezte vlákninu a hýbejte se

Máte hemoroidy v rodině? Pak je pravděpodobné, že se jim v průběhu života nevyhnete. I s genetickým předpokladem ale můžete tohle riziko snížit. Zdravým životním stylem rozhodně nic nezkazíte. Vznik hemoroidů má totiž na svědomí také obezita, sedavý způsob života a špatné stravovací návyky. Hlídejte si tedy pitný režim, nezapomínejte na pohyb a zařaďte do svého jídelníčku dostatek vlákniny.

Nezapomínejte na vlákninu a dostatek tekutin!

Bez bolesti a hospitalizace

Co dělat, když na toaletním papíru objevíte jasně červenou krev nebo vás bolí každé posazení? Objednejte se na proktologii! Čím dříve se svěříte do péče odborníků, tím rychleji se vám uleví. Zanedbané hemoroidy dokonce můžou způsobit inkontinenci, která je daleko nepříjemnější. V naší proktologické ambulanci léčíme hemoroidy osvědčenou moderní metodou. Ta je bezbolestná, plně hrazená pojišťovnou a nevyžaduje ani hospitalizaci. Nad viditelné hemoroidy umístíme speciální gumové kroužky, které uzavřou jejich přívodné cévy. Po čase dojde k samovolnému odloučení tkáně, která na sliznici nepatří.

Nestyďte se a řešte hemoroidy včas! Naše proktologická ambulance v Zábřehu vám uleví od bolesti maximálně šetrně a diskrétně. Objednejte se k nám!