FB

Infuzní terapie pro bezbolestný pohyb

Úvodem

Bolest zad a kloubů si nevybírá. Díky infuzní terapii už nemusíte zbytečně trpět. Přečtěte si, jak vás vrátí do formy!

Content 01 infuze pro bezbolestny pohyb

Proč to tak bolí?

Bolavá záda a klouby mají řadu příčin. Při dlouhém stání vás rozbolí záda třeba proto, že nemáte správné držení těla. Začala vás bolet šíje? Pak jste si zřejmě špatně nastavili kancelářskou židli. Přehnali jste to v posilovně nebo při sportování nerovnoměrně zatěžujete svaly? – Další důvod, proč jste „rozlámaní“. Klouby většinou také začnou protestovat v případě, že te nějaké to kilo navíc. Příčinu vašich potíží nejlépe určí lékař. V každém případě ale bolest zad nepodceňujte!

Pozor na špatné sezení u počítače!

Zajděte si na ortopedii!

Cesta k bezbolestnému pohybu vede přes návštěvu ortopeda. Ten vám stanoví přesnou diagnózu a naordinuje léčbu přímo na míru vašim zádům nebo kloubům. V jesenické ambulanci pomáháme pacientům od akutní i chronické bolesti. Přitom se opíráme jak o bohaté zkušenosti našeho lékařského týmu, tak o moderní medicínu. Bolesti pohybového aparátu léčíme třeba rázovou vlnou nebo velmi účinnou infuzní terapií.

V Jeseníku se vaší bolesti podíváme na kloub.

Infuze vás vrátí do formy

Infuzní terapie je teprve začátek. Připraví vás na bezbolestné zvládnutí dalších kroků léčby. Samotné potlačení bolesti by totiž nevyřešilo její příčinu. Na tu se lékař zaměří, jakmile bolest odezní. Protože prospěšné látky infuzní terapie sobí přímo v těle, dočkáte se úlevy opravdu rychle. Směs léků proti bolesti a na uvolnění svalů aplikujeme v příjemném prostředí nové ordinace. Poležíte si u nás zhruba hodinu, kterou si zopakujete 2x nebo 3x do týdne.

Komplikuje vám život artritida nebo bolest zad a kloubů? Tak neváhejte a objednejte se k nám ještě dnes!