FB

Nové vybavení olomoucké ORL

Úvodem

V období zvýšeného výskytu chřipek je často nutné navštívit ORL. Na komplexní prohlídku můžete přijít rovnou k nám do Olomouce. Ušní, nosní a krční vyšetření provádíme teď ještě lépe díky novým přístrojům.

Content nove vybaveni olomoucke orl

ORL ambulance »

Komplexní prohlídka na jednom místě
ORL ambulance teď nabízí také kompletní péči v oboru ušních, nosních a krčních onemocnění u dospělých pacientů i dětí. Vyšetření v olomoucké ambulanci pomocí ORL jednotky umožňuje souhrnnou prohlídku na jednom místě, což redukuje posílání pacientů na další specializované pracoviště.

Rychlejší, účinnější a kvalitnější vyšetření
Nové přístroje umožňují určení diagnózy i léčby podle nejmodernějších standardů a tvoří komplexní jednotku určenou ke všem standardním úkonům v ORL praxi. Lékař má po ruce všechny potřebné nástroje, takže je vyšetření rychlejší, účinnější a kvalitnější. Tympanometr s klinickou sondou, profesionální autokabina s ventilací a ultrazvuková jednotka posunuly úroveň olomoucké ORL zase o úroveň výš. Navíc pacientské křeslo u vyšetřovací jednotky s dalšími funkcemi poskytuje pacientovi pohodlí a oporu při daném vyšetření.

Pomůžeme vám také s poruchami hlasu, chronickou rýmou nebo nedoslýchavostí. Myslete na své zdraví a objednejte se k nám na prohlídku již dnes!