FB

Rázová vlna zatočí s bolestí

Úvodem

Léčivá energie pro bezbolestný pohyb. Rázová vlna zacílí přesně tam, kde vás to bolí. Její energie nastartuje hojení a regeneraci tak, že rozdíl poznáte už za několik málo návštěv.

Content blog 2018 06 22 01

Stačí 10 minut

Co to je? Ptají se naši pacienti, když jim na bolest naordinujeme rázovou vlnu. Jakmile se dozví, že jde o terapii, která se obejde bez skalpelu, jsou jejich obavy tytam. Tahle akustická vlna přenáší velké množství energie přímo na bolavé místo. V měkkých tkáních a šlachách tím odstartuje proces hojení a regenerace. Že jde o velmi účinnou metodu léčby, se přesvědčíte už za tři až pět 10minutových návštěv.

Rázová vlna vám pomůže třeba od bolesti Achillovy šlachy

Od tenisového lokte až po omlazení

Rázovou vlnu naši lékaři doporučují hlavně při bolestech Achillovy šlachy. Tahle neinvazivní terapie se dále osvědčila u tenisového lokte, bolavých ramen, patní ostruhy nebo tzv. „skokanského kolene“. Úlevou a zlepšením hybnosti to ale nekončí. Rázová vlna účinně odstraňuje celou škálu estetických problémů. Její energie si poradí například s celulitidou, striemi nebo jizvami. Moderní terapií vám taky rozproudíme lymfatický systém a omladíme pokožku.

Na co se vás lékař zeptá

Vedlejších účinků rázové vlny se nemusíte bát – žádné nemá. Počítejte ale s tím, že před samotnou terapií vás lékař zahrne řadou otázek. Rázová vlna totiž není vhodná pro těhotné ženy, pacienty s akutním zánětem, onkologickým onemocněním nebo hemofilií. Máte endoprotézu, kovový implantát, hlubokou žilní trombózu a křečové žíly? – I na to je třeba zdravotníky upozornit. Pak už stačí udělat si pohodlí na našem lehátku a vystavit své bolístky léčivé energii.

Jedinou rázovou vlnu v regionu najdete v naší jesenické ambulanci. Objednejte se na ni ještě dnes!